Strona główna > Intencje

Intencje

Intencje 18-24.08.2014

Intencje 04-10.08.2014

Intencje 28.07-03.08.2014

Intencje 14-20.07.2014

Intencje 23-29.06.2014

Intencje 16-22.06.2014

Intencje 26.05-1.06.2014

Intencje 12.05 - 18.05.2014

Intencje 05-11.05.2014

Intencje 28.04-04.05.2014

Intencje 14.04 - 20.04.2014

Intencje 31.03-06.04.2014

Intencje 17.03 - 23.03.2014

Intencje 03-09.03.2014

Intencje 24.02-02.03.2014

Strona 20 z 21
Kontakt
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach
32-410 Dobczyce
Stadniki 81
Numer rachunku bankowego: 13 8602 0000 0000 0021 8160 0001

Tel. +48 1227 11524
(po zgłoszeniu się furtiana prosić o połączenie z ks. proboszczem lub wikarym)

E-mail: stadniki.par@scj.pl

Informacje na temat intencji mszalnych do seminarium