Strona główna > Intencje

Intencje

Intencje Mszy świętych 26 lipca 2015–2 sierpnia 2015

Intencje Mszy świętych 19 lipca 2015–26 lipca 2015

Intencje Mszy świętych 12 lipca 2015–19 lipca 2015

Intencje 28.06.-05.07.2015

Intencje 15-21.06.2015

Intencje 01-07.06.2015

Intencje 11-17.05.2015

Intencje 27.04.-03.05.2015

Intencje 20-26.04.2015

Intencje 13-19.04.2015

Intencje 06-12.04.2015

Intencje 30.03-05.04.2015

Intencje 23-29.03.2015

Intencje 16-22.03.2015

Intencje 09-15.03.2015

Kontakt
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach
32-410 Dobczyce
Stadniki 81

Tel. +48 1227 11524
(po zgłoszeniu się furtiana prosić o połączenie z ks. proboszczem lub wikarym)

E-mail: stadniki.par@scj.pl

Informacje na temat intencji mszalnych do klasztoru