Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkanocy 10.04.2016 r
 

 
 1. Dziś rozpoczyna się 8 Tydzień Biblijny. Dziękujemy za dar Pisma Św. otwierając swoje serca na Słowo Boże.
 2. Zachęcamy młodzież z naszej parafii i wszystkich chętnych od II klasy gimnazjalnej wzwyż na wyjazd na Sercańskie Czuwanie Młodzieży, które odbędzie się 16 kwietnia 2016 we Florynce koło Grybowa. Zgłoszenia i szczegółowe informacje do 13 kwietnia u ks. Jarka.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klasy I ze Szkoły Podstawowej w Stadnikach przedstawią program słowno-muzyczny o św. Janie Pawle II.
 4. Wieczorem o 17.30 zapraszamy wszystkich na uroczyste Nieszpory z udziałem księży i kleryków z naszego seminarium.
 5. W dniach od 14-16 kwietnia obchody jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski. Uroczystości kościelno-państwowe w Gnieźnie i Poznaniu.
 6. W przyszłą Niedzielę rozpoczyna się Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
 7. Księża Salezjanie i Wspólnota Domowego Kościoła zapraszają na seminarium odnowy wiary do Staniątek. Rozpoczęcie seminarium 12 kwietnia Dokładny program w przedsionku kościoła.
 8. Dzisiaj po Mszach św. woluntariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Myślenicach będą zbierać ofiary do puszek na rzecz opieki osób terminalnie chorych w Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie.
 9. Gratulujemy wszystkim bierzmowanym, którzy wczoraj otrzymali ten sakrament z rąk ks. Bp. Damiana Muskusa. W zakrystii młodzież może odebrać swoje indeksy. Przy okazji dziękuję ks. Jarkowi za przygotowanie młodzieży do tej uroczystości a paniom za posprzątanie u udekorowanie kościoła.
 10. Prośba od p. organisty. Wszystkie osoby, które grają na instrumentach dętych a nie grają w żadnej orkiestrze a chciałyby zagrać podczas uroczystości Bożego Ciała proszone są o kontakt z p. Piotrem.
 11. Zachęcamy do pogłębiania wiedzy religijnej poprzez kontakt z prasą kat. Dzisiaj w GN o ks. Janie Kaczkowskim oraz o siostrze zakonnej matce Angelice, która założyła telewizję o zasięgu globalnym.
 12. Intencje Mszy św.
 13. Niech Bóg nam błogosławi, oświeci nasze umysły byśmy rozumieli słowa Pisma świętego i często sięgali po ten skarb by spotkać się z Jezusem, który umarł i Zmartwychwstał dla naszego zbawienia.