Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2016 r.
 

 
 1. Dzisiejsza II Niedziela Wielkiego Postu obchodzona jest jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Dlatego też po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek na misje. Niech nasza, nawet i skromna ofiara będzie wyrazem solidarności z ubogimi, wśród których pracują misjonarze.
 2. Zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej. W każdy piątek o godz. 15.00 droga krzyżowa dla dzieci, a o godz. 17.30 dla starszych. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00. Składka zbierana podczas Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy
 3. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie dzieci, do wzięcia udziału w akcji wielkopostnej Caritasu. W przedsionku są do wzięcia papierowe skarbonki miłosierdzia. Ofiary składane do skarbonek pomogą w leczeniu dzieci i osób starszych.
 4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kościoła Jubileuszowego, którym jest Sanktuarium Jana Pawła II jutro 22 lutego (poniedziałek). Wyjazd o godz. 15.30, zapisy w zakrystii.
 5. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do 1 Komunii odbędzie się w niedzielę 6.3.2016 po Mszy św. o godz. 11.00.
 6. Pod koniec lutego albo na początku marca Służba Maltańska zorganizuje w naszej parafii kurs pierwszej pomocy dla młodzieży i dorosłych. Wspomniany kurs przeznaczony jest zwłaszcza dla tych osób, które będą chciały pomagać przy organizacji spotkania młodzieży w Stadnikach. Szczegóły i zapisy w zakrystii u księdza Jarosława.
 7. Hospicjum Domowe Królowej Apostołów w Wiśniowej uprzejmie prosi o wsparcie w postaci 1%, który można odpisać od podatku i przeznaczyć na pomoc hospicyjną na naszym terenie. Broszurki z dodatkowymi informacjami są do wzięcia w przedsionku kościoła.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym darmowa płyta ze śpiewem Gorzkich Żali.
 9. Zapraszamy na próbę chóru parafialnego w piątek na godz. 19.00.
 10. Intencje Mszy św.
 11. Na czas wielkopostnego nawracania przyjmijcie Boże błogosławieństwo.