1.      Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tegoroczne jego hasło brzmi: „Czyż Chrystus jest podzielony?(1 Kor 1.13)". Uczniowie Chrystusa modlą się, aby zgodnie z pragnieniem swojego Mistrza stanowili na świecie prawdziwą wspólnotę dzieci Bożych.

2.    Spotkanie Rady Parafialnej dziś o godz. 15.00 zapraszamy Radnych.

3.      W bieżącym tygodniu będziemy obchodzić:

- we wtorek - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy;

- w piątek - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;

- w sobotę - święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

4.      W wtorek obchodzić będziemy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkie wnuczki i wnukowie niech okażą Babciom i Dziadkom, żyjącym i zmarłym dużo miłości poprzez modlitwę.

5.      Jak już ogłaszaliśmy w drugim tygodniu ferii zimowych tj. od 08.02. do 15.02.2014 organizujemy wspólny wyjazd młodzieży na rekolekcje na nartach. Zapisy i szczegóły proszę uzgodnić z ks. Wikariuszem.

6.      Jest do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Źródło, Niedziela, Miłujcie się, Dla dzieci jest Ola i Jaś z laurką dla babci i dziadka. Jest Mały Gość Niedzielny z kosmiczną grą planszową dla całej rodziny.

7.      Intencje  mszalne.

8.      Tylko wtedy, gdy pielęgnujemy życie modlitwy wiernej, ufnej i wytrwałej, Bóg da nam zdolności i siłę by żyć w sposób szczęśliwy, pogodny i pokonywać trudności z odwagą. Niech Bóg umocni naszą modlitwę o jedność swoim błogosławieństwem.