1.    Dziś I niedzielę stycznia. Z tej racji po każdej Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2.    Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Porządek Mszy św. niedzielny. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Kredą oznaczamy drzwi naszych domów a kadzidło palimy, by nasze domowe modlitwy wznosiły się do Boga. Składka z tego dnia przeznaczona jest na Misje.

3.   W związku z Uroczystością Trzech Króli i dnia misyjnego nasze dzieci będą posyłane jako „kolędnicy misyjni”. Przyjmijmy je z życzliwością, gdyż ofiary zbierane przez nie, będą przeznaczone na dzieci na misjach.

4..   Próba Chóru jutro (Trzech Króli) o godz. 10.15.

5.    Spotkanie Sercańskiej Wspólnoty Świeckich w środę po Mszy św. wieczornej z godz. 18.00.

6.    Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę, gdyby ktoś został pominięty czy był nieobecny i życzył sobie księdza z błogosławieństwem to prosimy o ustalenie wizyty.

7.    W przyszłą niedzielę 12.01. Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie możemy śpiewać do 2 lutego.

8.    Spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej będzie za dwa tygodnie 19. stycznia w niedzielę o godz. 15.00 – zapraszamy wszystkich Radnych.

9.    W drugim tygodniu ferii zimowych tj. od 08.02. do 15.02.2014 organizujemy wspólny wyjazd młodzieży na rekolekcje na nartach. Zapisy i szczegóły proszę uzgodnić z ks. Wikariuszem.

10.  Serdecznie zachęcamy do czytelnictwa czasopism katolickich, pogłębiajmy naszą wiedzę o Bogu i życiu Kościoła.

11.  Na koncert kolęd i utworów świątecznych zaprasza zespół BIG BEND Dobczyce do Miejsko-Gminnego ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach (Gimnazjum) jutro o godz. 16.00.

12.  W związku z zagrożeniem wścieklizną Powiatowy Lekarz Weterynarii przypomina o konieczności obowiązkowych szczepień – szczegóły w gablocie przy wyjściu.

13. Zespół Pieśni i Tańca Dobczyce zaprasza na Koncert Noworoczny do Auli Regionalnego Centrum Oświatowego w Dobczycach w przyszłą niedzielę  12. Stycznia na godz. 17.00.

14.  Intencje Mszy św.

15.  Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.