Ogłoszenia duszpasterskie 23 sierpnia 2015 — 21 niedziela zwykła
 

 
 1. Msze św. w niedziele wakacyjne odprawiamy jak w ciągu roku o godz. 0700, 0900, 1100 i 1800.
 2. Dzisiaj w naszej Parafii święto dziękczynienia — Gminne i Parafialne Dożynki. Uroczysta Msza św. Dożynkowa będzie odprawiona o godz. 1400.
  Przynosząc do kościoła owoce ziemi i pracy rąk swoich pragniemy składać Bogu dziękczynienie za tegoroczne plony i prosić o błogosławieństwo, sprawiedliwość i miłość, aby nikt nie cierpiał głodu, a wszyscy mogli cieszyć się ze sprawiedliwego podziału owoców pracy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia Bogu.
 3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • 24.08. Poniedziałek — św. Bartłomieja, apostoła
  • 26.08. Środa — Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  • 27.08. Czwartek — św. Moniki
  • 28.08. Piątek — św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • 29.08. Sobota — Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przez co pogłębiamy naszą wiedzę religijną i wiarę. Prasa znajduje się w przedsionku kościoła.
 5. Intencje Mszy św.
 6. Dziękujemy Bogu za Jego łaski, niech darzy nas swoim obfitym błogosławieństwem.
 7. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w posprzątaniu naszej świątyni jak też jej otoczenia. Dziękuję również za kwiaty i dekoracje w związku z uroczystością dożynkową.
 8. Dziękujemy Bogu za Jego łaski, i prosimy, aby obdarzył nas swoim obfitym błogosławieństwem. Wszystkim gościom i wczasowiczom przebywającym na terenie naszej Parafii życzę miłego wypoczynku. Szczęść Boże.