Ogłoszenia Duszpasterskie

23 Niedziela zwykła

7.09.2014 r.

 

1.    Msze św. w naszym kościele odprawiamy w porządku niedzielnym. Po Mszy o godz. 9.00 Zmiana Tajemnic Róż Różańcowych.

2.    Dziś wyrusza Parafialna Pielgrzymka do Ziemi Świętej /7 - 16.09/. Odjazd autokaru na lotnisko do Warszawy dziś 7.września o godz. 13.00 z parkingu przed kościołem. Zaniesiemy na palestyńskie ścieżki i do miejsc gdzie żył Jezus również wasze intencje, prosimy o modlitwę byśmy owocnie przeżyli pielgrzymkę i szczęśliwie wrócili.

3.    W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:

       poniedziałek – Święto Narodzenia NMP.

       wtorek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.

       sobota – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

       w przyszłą niedzielę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

4.    Wznawiamy po wakacjach spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych działających przy naszej parafii;

       We wtorek o godz. 16.30 zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie organizacyjne. Chłopców zachęcamy do zapisywania się do grupy ministrantów. Tym bardziej ze część ze starszego pokolenia już zadeklarowała zakończenie służby.

       Spotkania młodzieży sercańskiej w piątek o godz. 19.00. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i z klas ponadgimnazjalnych do zaangażowania. Chcemy pogłębiać ducha sercańskiego, angażować się w życie parafialne oraz już rozpocząć szeroko pojęte przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r. Mamy nadzieję, że nie braknie młodzieży w naszej parafii.

       W sobotę o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci. Spotkania te to nie tylko schola. Miejsce na nich znajdzie każdy, kto przez śpiew, formowanie siebie i zabawę, chce przybliżyć się do Pana Jezusa.

5. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas II i III gimnazjum w środę o godz. 18:45

6.    Intencje Mszy św.

7.    Umocnieni bliskością Jezusa, uzdrowieni Bożą mocą, idźmy, by świadczyć o wielkiej Bożej miłości. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.