Strona główna > Intencje

Intencje

Intencje 01-07.12.2014

Intencje 17-23.11.2014

Intencje 03-09.11.2014

Intencje 27.10-02.11.2014

Intencje 20-26.10.2014

Intencje 13-19.10.2014

Intencje 06-12.10.2014

Intencje 29.09-05.10.201

Intencje 22-28.08.2014

Intencje 08-14.09.2014

Intencje 25-31.08.2014

Intencje 18-24.08.2014

Intencje 04-10.08.2014

Intencje 28.07-03.08.2014

Intencje 14-20.07.2014

Kontakt
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach
32-410 Dobczyce
Stadniki 81

Tel. +48 1227 11524
(po zgłoszeniu się furtiana prosić o połączenie z ks. proboszczem lub wikarym)

E-mail: stadniki.par@scj.pl

Informacje na temat intencji mszalnych do seminarium